Biz Kimiz?

Şirketimiz 09.06.1988 tarihinde kurulmuş olup; Hafriyat, Temel Kazısı, Dekopaj, Metro İnşaatı, İş Merkezi ve Altyapı İnşaatlarının Kazı ve Nakliye Hafriyatı İşi ile iştigal etmektedir.

Şirket bünyesinde; İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisleri ve Saha Formenleri ile iş hacmi ve istihdam alanı her geçen gün genişleyerek devam etmektedir.

Kurulduğu tarihten günümüze İstanbul’ un önemli bir çok büyük projesinde yer almış olup, başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir.

Hedefimiz inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet verebilmek için, güçlü makine parkı ve tecrübeli personeli ile sektöründe önde gelen firmalar arasına yerimizi daha da sağlamlaştırmaktır.


Firma Politikası ve Değerlerimiz

BURAK İNŞAAT, firmamızın prestijine uygun ve inandığı projelerde, nitelikli ve deneyimli kadrosu ile standartlara uygun en güçlü makine ve araç parkı, malzeme ve ekipman kullanarak taahhütlerini en iyi şartlarla yerine getirmek üzere çalışarak adeta markasını kalitesiyle oluşturmaktadır.

Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ile prestijli yapı taahhütlerinde oluşturduğu güven ve bu güvenin simgesi haline getirdiği “BURAK İNŞAAT” isminin sürekliliğinin sağlanması şirket politikası olarak edinmiştir.

23 yılı aşan bir aile geleneği üzerine kurulmuş bulunan “BURAK İNŞAAT HAFRİYAT LTD. ŞTİ.” nin öncelikli değerleri;

- İş Ahlâkı
- Dinamizmi ve mesleki sorumluluğu

Misyon ve Vizyon

- Sektöründe lider kuruluşlardan olan firmamız inşaat ve hafriyat sektöründe müşterilerinin en iyi projelerle geleceğe taşıyan en doğru seçimleri olmaktır.

- Kurumsallaşmayı ilke edinip şirketi ileri götürecek profesyonel ekibin altyapısını hazırlamak, genç çalışanlarımızı yaratıcı, çalışkan ve dürüst elemanlar olarak yetiştirmek, kendine güvenen, yetki kullanabilen ve sorumluluk alabilen bireyler olarak çalışmalarına itina etmektir.

- Bize işveren bütün kuruluşlara, çalışanlarımıza, mal ve hizmet veren tedarikçilerimize karşı önce sorumluluk bilinci içerisinde, mümkün olan en iyi plânlama ve hesabı yaparak, gerçekçi olmayan, iyi düşünülmemiş eylem ve faaliyetlerden kaçınarak, iş sağlığı, güvenliği ve çevre risklerini göz önünde bulundurarak, tedarikçilerimizle uzun vadeli iyi ilişkiler kurarak rekabet gücünü arttırmaktır.

- Sorunların çözümünde sistematik yaklaşımlar ve metodlar uygulanırken problemler oluşmadan tedbir alma alışkanlığını devam ettirmektedir.

- Başarının ancak tüm şirket çalışanlarının katkısıyla sinerjik bir ekip ruhu ilkesiyle gerçekleşebileceğine inanarak herkesin katkısını sağlamaya çalışmaktadır.

- En yüksek standartlarda iş yapmak için her zaman mümkün olan en iyi teknoloji, makine ve ekipman, malzeme ve iş gücü kullanmaya özen göstererek, değişime açık, yenilikçi ve araştırmacı olmaktır.

- Kaliteyi standartların, şartnamelerin ötesine taşımak; taahhütlerin şartnamelere ve standartlara uygun şekilde ve zamanında tamamlanmasını sağlamaktır.

- Varlık nedenlerimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı duymak müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti alacakları iş ortaklar olmak

- Çalışanlarımızın “BURAK İNŞAAT” da çalışıyor olmaktan gurur duymalarını sağlamak

- Türkiye’ nin lider inşaat ve hafriyat şirketleri arasında yer almayı sürdürmek

- Çağdaş ve modern Türkiye imajının oluşturulmasında katkıda bulunmaya devam etmek